KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15385415

nr 1538 5415

Lars Florén

(1899-1979), Sverige

Oljemålning, Vildblommor, Signerad. Olja på duk, 38x45 cm, yttermått inklusive ram: 39x47 cm

Lars Florén, född 1899, död 1979, svensk målare,

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 1 maj 2023
kl 18:34:40

1/5 18:12:52 1      700 kr
1/5 18:29:40 2      Vinnande bud

Lars Florén

Läs mer om Lars Florén